logo transparent
Search

יינות לזכרם

סדרת יינות  לזכרם של גיבורי ישראל.

פרויקט הנצחה מקורי ומרגש בשיתוף משפחות שכולות מנציח את חללי צה”ל על בקבוקי יין הנושאים את שמותיהם של החללים. מאז ה 7 באוקטובר 2023 ולבקשת משפחות רבות, נרתמנו גם להנצחת אזרחים שנרצחו.

גישה ייחודית שלנו בייצור היין שמה דגש על בלנדים באיכות גבוהה במיוחד שמביאים לידי ביטוי את איכות היין, בד בבד עם הנצחה ראויה לחיילים.ות.

אנחנו דואגים לעבוד בצמוד למשפחות על מנת לייצר יין שמביא לידי ביטוי את אופי החייל.ת ואת הרקע שלו.ה

אנחנו מזמינים משפחות נוספות המעוניינות שנירתם להנצחת בן משפחה, לפנות אלינו. מלאו את הפרטים בטופס ואנחנו נחזור אליכם בהקדם  

מעוניינים להנציח את יקירכם? מעוניינים ברכישה מרוכזת של כמות גדולה?

השאירו פרטים

היינות שיצאו בסדרה וזמינים לרכישה

יין אדום ברק בן דוד

יין אדום ברק

יין ברק בן דוד, יין אדום קלאסי המורכב משילוב של 55% ענבי קברנה פרנק ו- 45% ענבי קברנה סוביניון, מכרמים במזרח גוש עציון באזור איבי הנחל אשר נבצרו בבציר ידני וסלקטיבי.

הענבים התיישנו בנפרד כ- 12 חודשים בחביות עץ אלון מובחרות בטרם עשיית הבלנד ולאחר מכן כחודשיים נוספים כבלנד בטרם הביקבוק.

לזכר ברק בן דוד

לזכרו של סמ״ר ברק יעקב בן דוד הי״ד שנפל בכ״ב בתשרי תשפ״ד, 7.10.2023 , בן 19 בנופלו.
בן אבינעם ושירה | אח לשקד, רועי ועמרי
ברק נלחם להתגייס לשירות קרבי בחטיבת גולני כדרכו של אביו שהיה לוחם בגדוד 12 (שדרך אגב קרוי על שם הגדוד), לאחר מאמצים רבים השיג את מבוקשו.
שירת בגדוד 13 ונפל מות גיבורים כשחתר למגע בהגנה על מוצב נחל עוז בחג שמחת תורה.
היה מיוחד בשמחת החיים שלו ובאור שהפיץ לסובבים אותו, תמיד עם חיוך וצחוק שלא נגמר, טוב לב, חברותי, אהוב על כולם, בעל מידות טובות ואהבת ה׳.
נצור בליבנו לעד גיבור ישראל.

125 ₪

יין לבן ברק בן דוד

יין לבן ברק

יין לבן סוביניון בלאן, יין ברק בן דוד הרכב זנים: 100% סוביניון בלאן.
על הייצור: הענבים נבצרו בבציר מוקדם יחסית ובאחוז סוכר נמוך, על מנת לשמר חומציות וארומטיות בענבים. הענבים תססו בתסיסה קרה וארוכה, ולאחר מכן עברו ייצוב בקור. הגפן מורכבת מענבים בעלי גרגירים גדולים וגרגירים קטנים יותר, המניבים טעמים מרוכזים יותר.

לזכר ברק בן דוד
לזכרו של סמ״ר ברק יעקב בן דוד הי״ד שנפל בכ״ב בתשרי תשפ״ד, 7.10.2023 , בן 19 בנופלו.
בן אבינעם ושירה | אח לשקד, רועי ועמרי
ברק נלחם להתגייס לשירות קרבי בחטיבת גולני כדרכו של אביו שהיה לוחם בגדוד 12 (שדרך אגב קרוי על שם הגדוד), לאחר מאמצים רבים השיג את מבוקשו.
שירת בגדוד 13 ונפל מות גיבורים כשחתר למגע בהגנה על מוצב נחל עוז בחג שמחת תורה.
היה מיוחד בשמחת החיים שלו ובאור שהפיץ לסובבים אותו, תמיד עם חיוך וצחוק שלא נגמר, טוב לב, חברותי, אהוב על כולם, בעל מידות טובות ואהבת ה׳.
נצור בליבנו לעד גיבור ישראל 

95 ₪

רוזה דניאל דנינו

יין יהונתן

בלנד ייחודי של מורבדרה, 30% גרנאש ו 21%- סירה. לענבים ניתנת השריה קצרה (כשעתיים) על הקליפות לפני סחיטת הקליפות.
לאחר מכן מתבצעת תסיסה קרה. כל אחד מהזנים תסס בנפרד עד סיום התסיסה של הסוכר השיורי (הרוזה יבש), ולאחר התסיסה בוצע הבלנד. רוזה ורוד אפרסקי וקל המאפיין את יינות דרום צרפת. ליין חמיצות מאוזנת ופירותיות נעימה.

לזכר דניאל משה דנינו

שירת בחטיבת גולני גדוד 13 כלוחם וכרס״פ של פלוגת הפחת״ק.
ב 7.10.2023- דניאל נאבק מול חוליית המחבלים שחדרה לישראל במעבר ארז ונלחם עד הרגע האחרון תוך שהגן בגופו על חייליו והציל את הבנות בחמ״ל ובמגורים. דניאל היה עם שמחת חיים ואופטימיות, חיוך כובש ולב ענק. אהב כל אדם באשר הוא ודאג לחבר ולאחד את כולם.

100 ₪

רוזה ענבר בויום

רוזה ענבר

רוזה בעל צבע ורוד אפרסקי וקלי המאפיין את יינות דרום צרפת. ליין חמיצות מאוזנת ופירותית נעימה וטעמים ים תיכוניים ייחודיים.  בלנד ייחודי של מורבדרה, 30% גרנאש ו 21%- סירה.

לזכר ענבר בויום
ענבר נולד בקיבוץ בארי, נרצח ליד שדרות ב 7/10/2023 בדרכו להגן על הבית באותה שעה בה אביו גיל הי״ד נרצח בקיבוץ בארי, בן 22 ועשרה חודשים בנופלו. אח בכור ומסור לעומר, ענוג ועדי שיבדלו לחיים ארוכים. בן אהוב לגיל ז״ל ואיילת תבד״ל.
שרת כחובש לוחם בסיירת גולני. בחור צנוע אך אנרגטי , אוהב את החיים, אהוב על חבריו ובני משפחתו, אהב מסיבות, טיולים ובילויים עם חברים לצד בילויים משפחתיים עם אחיו.
חי לפי המשפט שכתב לחברתו יובל: “גם אם קשה, לא להפסיק לנסות ולהגיד אני יכול”. יהי זכרו ברוך

95 ₪

יין לבן גיל וענבר בויום

יין גיל וענבר

100% סוביניון בלאן. הענבים נבצרו בבציר מוקדם יחסית ובאחוז סוכר נמוך, על מנת לשמור חומציות וארומטיות בענבים. הענבים תססו בתסיסה קרה וארוכה, ולאחר מכן עברו ייצוב בקור. היין פריך, חומצי ורענן.
לזכר גיל וענבר
גיל בן 55 חבר כיתת הכוננות בקיבוץ בארי. אדם עם לב רחב כחול אשר על שפת הים.
טוהר אהבתך וצניעותך יאירו דרכנו לעד.
ענבר, בן 22 יוצא סיירת גולני. תכול עיניך וצחוקך המתגלגל,
מנגינת חייך לעד בליבנו תתנגן.
אב ובן שיצאו ב7.10.2023 להגן על קיבוץ בארי – על הבית, המשפחה והקהילה.
שניהם נרצחו ב07:35 בבוקר בשני מקומות שונים.
בחייהם ובמותם ציוו: ״להמשיך לשמוח בכל הכוח״. יהי זכרם ברוך.

95 ₪

יין אדום גיל בויום

יין גיל

בלנד של שני זנים, 40% קריניאן ו – 60% מרסלן, הקריניאן מתל פארס, רמת הגולן. המרסלאן מכרם בן זמרה. התיישנו 12 חודשים בחביות בנפרד. בלנד ים תיכוני, גוף בינוני.

לזכר גיל בויום

גיל נולד בקיבוץ מסילות, בגיל שמונה עבר לקיבוץ בארי. נפל ב 7/10/2023 במלחמת ״חרבות ברזל״ בהגנה על קיבוצו, בן 55 בהרצחו. גיל אבא מסור לענבר ז״ל, שגם הוא נרצח באותה שבת, וכן לעומר, ענוג ועדי שיבדלו לחיים ארוכים. בעל אוהב לאיילת. גיל היה איש אדמה גם בשנים שלא עבד בגד״ש. בסופי שבוע נהג לרכוב על אופניים במרחבי הנגב. איש נעים הליכות ורציני, בוס מסור שהעובדים העריכו מאד, איש משפחה אוהב ואהוב, מכבד את הבריות וצנוע.

125 ₪

יין רוזה לורי

לורי

היין הינו בלנד יחודי של Wine&Friends.

מורכב ממורבדרה, גרנאש וסירה. רוזה בעל צבע ורוד אפרסקי וקל המאפיין את יינות דרום צרפת. ליין חמיצות מאוזנת ופירותיות נעימה וטעמים ים תיכוניים ייחודיים.

לזכר לורי ורדי

לזכר לורי ורדי שנרצחה בפסטיבל המוזיקה נובה 07/10/2023

״אומרים שהוא לוקח את הטובים שם למעלה, הפעם הוא לקח את הטובה ביותר״ לא היה צריך לקרות הרבה כדי לראות את לורי מחייכת חיוך אופטימי ושמח כדי שנחייך אליה בחזרה. היא הייתה חברה טהורה, חברה אמיתית שידעה להגיד בדיוק את הדברים הנכונים ותמיד עמדה לצד חבריה. לורי היא אחת לדור.
תמיד תהיי איתנו.

125 ₪

יין אופק ארביב

אופק

בלנד אדום בטעם נפלא. פטי ורדו, מורבדרה וקברנה סוביניון.
כול זן תסס ונסחט בנפרד, עבר התיישנות של 12 חודש בחביות עץ אלון צרפתיות ואמריקאיות לאחר מכן נעשה הבלנד ואז נכנס היין לעוד שישה חודשים נוספים של התיישנות ביחד. 
לזכר סמ״ר אופק ארביב
אופק נרצח במסיבה ברעים ב 7 באוקטובר 2023, לפני מותו הציל שתי בנות.
יפה תואר, שתמיד היה ראשון לתת מעצמו ולעזור לאחרים, הלב של כל מקום שהוא היה בו, אפשר להתאהב בו רק מלהסתכל עליו. שטותניק שאהב את החיים, אהב מוזיקה, את הים, לטייל, אהב את הטבע מאוד, אהב את כל האנשים. הגבר הכי מיוחד בעולם שפיזר אור ואהבה בכל מקום אליו הלך.

135 ₪

יין יהונתן סמו

יין יהונתן

בלנד זה מבציר 2021. בלנד המורכב משישה זנים – קברנה סוביניון, סירה, גראנש, מורבדרה, קברנה פרנק ו – פטי ורדו.

הבלנד שהה בחביות עץ צרפתי 20 חודשים, מתוכם 12 חודשים כל זן שהה בנפרד ולאחר מכן כבלנד. שהה 8 חודשים יחד.
היין ימשיך להשתבח עם השנים בבקבוק

לזכר סמ”ר יהונתן סמו

יהונתן יצחק סמו, לוחם ומפקד בגדוד 202 בצנחנים, נפל בקרב בעזה ב 10 בנובמבר 2023. בן 21 במותו.
היה חתום על כרטיס אדי. עם נפילתו איבריו הושתלו ב 6- אנשים. יהונתן היה ראשון לכל משימה, מצטיין, חכם, מוכשר חבר נאמן ואהוב.
אהב את החיים ומיצה כל רגע מהם.

115 ₪

יין לבן רוסאן קארן

קארן

יין 100% רוסאן איילה. מהאדמה הגירנית של טרואר הרי יהודה. טעם מלא וארומטי, היין התיישן 10 חודשים בחביות עץ אלון צרפתיות. צבע זהוב, בעל גוף מלא, ואגוזי, עם טעמים עשירים של דבש, פירות הדר ואגסים.

לזכר רס"ר קרן טנדלר

קרן, שאפתנית, חכמה, ספורטאית, שחיינית מצטיינת, ממוקדת מטרה. קרן הייתה נפש ברורה היא לא קיבלה שום דבר על מגש של כסף. קרן מאוד רצתה לעשות תפקיד משמעותי לכן חתרה לאחרי לימודי העתודה להיות מכונאית מוטסת. והיא הצליחה להיות המכונאית המוטסת הראשונה במערך מסוקי היסעור.

110 ₪

יין אדום רועי

רועי

יין אדום ממסך שהופק מענבי פטי ורדו, קברנה סובניון וקברנה פרנק מאזור הרי יהודה. הענבים נבצרו בבציר ידני והיין התיישן 14 חודשים בחביות עץ אלון. היין בעל גוף בינוני ובעל צבע ארגמן עמוק, טאנינים מתונים, סיומת ארוכה וחמיצות מאוזנת.

 

לזכר רב סרן רועי קליין

רב  סרן רועי קליין סמג״ד גדוד 51 של גולני, נפל בקרב בבינת ג׳בייל במלחמת לבנון השניה.

 

120 ₪

יין אדום ארי

ארי

בלנד אדום המיוצר על ידי יקב גוש עציון בשיתוף Wine & Friends. מורכב מקברנה סוביניון, גרנאש, מורבדרה ו – סירה. התיישן 18 חודשים בחביות עץ אלון צרפתיות ואמריקאיות.כול זן התיישן שנה בנפרד וחצי שנה נוספת כחלק מהבלנד הסופי.

לזכר סמ"ר ארי יהושע וייס

סמ”ר ארי יהושע וייס לוחם פלחה”ן נח”ל, נפל בקרב בשכם, בן 21 במותו. אור בעיניו וחיוך זך על שפתיו. עדין ורגיש עם לב רחב. אוהב חיים ואדם.

 

139 ₪

יין אדום בר רהב

בר אדום

בלנד אדום מקברנה סוביניון ומרלו (50:50). 

הבלנד התיישן במשך 6 חודשים. היין בעל ארומות של פירות אדומים ומלווה בטעמי שוקולד ווניל. טעם היין משתנה בכל לגימה. 

לזכר סג"מ בר רהב

סג”מ בר רהב לוחם מצטיין במחס”ר 605 אשר יצא לקורס קציני הנדסה. נפל במהלך מבצע צוק איתן מפגיעת טיל נ”ט. בן 21 במותו. תלמיד מצטיין, איש משפחה, אהב את הטבע (אם אפשר, עם קפה ליד בור מים תורן…). יחצ”ן מסיבות מעולה, שחקן כדור מים מחונן, חייל למופת, מפקד ומוביל, ספורטאי בנשמתו וחבר נאמן ואהוב. ילד אהוב ומאושר שעף לו לארץ לעולם לא…

90 ₪

יין לבן בר רהב

בר לבן

יין מ 100% סוביניון בלאן. 

הענבים נבצרו בבציר מוקד יחסית ותססו בתסיסה קרה וארוכה. היין בצבע קש ירוק , עם ריחות עוצמתיים של פירות טרופיים ועשבוניים. פריך חומצי ורענן.

לזכר סג"מ בר רהב

סג”מ בר רהב לוחם מצטיין במחס”ר 605 אשר יצא לקורס קציני הנדסה. נפל במהלך מבצע צוק איתן מפגיעת טיל נ”ט. בן 21 במותו. תלמיד מצטיין, איש משפחה, אהב את הטבע (אם אפשר, עם קפה ליד בור מים תורן…). יחצ”ן מסיבות מעולה, שחקן כדור מים מחונן, חייל למופת, מפקד ומוביל, ספורטאי בנשמתו וחבר נאמן ואהוב. ילד אהוב ומאושר שעף לו לארץ לעולם לא…

90 ₪

יין איתן נאמן

יין איתן

ין אדום, בלנד קברנה סוביניון, גרנאש, מורבדרה ו – סירה.

היין התיישן 18 חודשים בחביות עץ אלון צרפתיות ואמריקאיות מתוכן כול זן התיישן שנה בנפרד וחצי שנה נוספת כחלק מהבלנד הסופי.

לזכר ד”ר איתן נאמן

רס”ר ד”ר איתן נאמן נפל בקרב על שדרות בזמן שהחליף רופא אחר. בשירות המילואים שלו התנדב כרופא לוחם ביחידה 669 וחטיבת המילואים 551 . איתן האמין בעבודה קשה ותמיד שאף למעלה. הוא עשה התמחות ברפואת ילדים בבית חולים סורוקה ותת-התמחות בטיפול נמרץ ילדים באוניברסיטת ייל בארה”ב. הוא תמיד הסתכל על כל אדם בגובה העיניים, וכיבד כל אדם, ללא שמץ של שיפוטיות.

140 ₪

יין אדום יוחאי

יוחאי

בלנד אדום פנטסטי בטעם נפלא. פטי ורדו, מורבדרה וקברנה סוביניון. 

כול זן ענבים תסס ונסחט בנפרד. הזנים עברו התיישבנות של 12 חודשים .בחביות עץ אלון צרפתיות ואמריקאיות. לאחר ההתיישנות, הוכן הבלנד. לאחר מכן נכנס היין לשישה חודשים נוספים של התיישנות ביחד.

לזכר רס"ן יוחאי קלנגל

מ״פ גדוד צבר שבחטיבת גבעתי, נפל במורדות הר דב מפגיעת טיל נ״ט. בן 25 במותו. מפקד נערץ בעל לב זהב, אמיץ ויפה תואר. יותר מכל אהב את הרגעים היפים עם המשפחה, אוכל טוב ומוסיקה. יוחאי כתב: ״המחוגים זזים ואנחנו איתם, רגעים יפים שלא יחזרו״.

149 ₪

Nadav Wine

נדב

יין אדום, בלנד של שני זנים, קריניאן ו – מרסלן, הקריניאן מתל פארס, רמת הגולן. המרסלאן מכרם בן זמרה

התיישנו 12 חודשים בחביות בנפרד. בלנד ים תיכוני, גוף בינוני, ריחות של ליקריץ, תות ווניל. בעל סיומת מאוזנת. מרסלן הוא זן ענבי יין צרפתי אדום המהווה הכלאה בין קברנה סוביניון וגרנאש. קריניאן הוא זן ענבים אדום ממוצא ספרדי.

לזכר רס"ן נדב מלוא

נהרג בא’ תמוז תשנ”ז 6.7.1997 בדרום לבנון בעת שהיה מפקד פלוגת ההנדסה של הצנחנים. גדל בקיבוץ שדה אליהו, אהב ללמוד, לנגן בגיטרה ולשחק כדורסל. זכור כחבר וכמפקד ערכי, אנושי וצנוע.דבריו בנושאי מצוינות והיותנו קודם כל בני אדם נלמדים עד היום.

125 ₪

יין אדום דניאל

דניאל

יין אדום בלנד מ 6 זנים שונים. קברנה סוביניון, סירה, גראנש, מורבדרה, קברנה פרנק, פטי ורדו

הבלנד שהה בחביות עץ צרפתי 20 חודשים, מתוכם 12 חודשים כל זן שהה בנפרד ולאחר מכן כבלנד שהה 8 חודשים יחד. מלא בארומות של פירות יער, מתובלים בקפה ווניל הנותן ליין טעמים מעודנים ואלגנטים. היין ימשיך להשתבח עם השנים בבקבוק.

לזכר רס"ן דניאל גומז

טייס מסוק יסעור, נפל בקרב בשטח אויב, במלחמת לבנון השניה, בן 25 במותו. גיבור, יפה תואר, שנון, אוהב אדם וארץ, אבא של אביה.

 

130 ₪

0