בר ייו לחתונות ולאירועים פרטיים

בר היין לאירועים בלתי נשכחים

רמה אחרת של יין לחתונה של פעם בחיים

השאירו פרטים ונחזור אליכם עם הצעה משכרת

יין הוא לא רק משקה, אלא דרך לחגוג את הרגעים המיוחדים של החיים

בר היין הנייד של יין וחברים. תוספת מושלמת לחגיגת החתונה שלכם!

הצוות שלנו מחויב לספק לכם ולאורחים שלכם חווית יין ייחודית ובלתי נשכחת

יינות פרימיום לאורחים פרימיום

בבר היין שלנו, תהיה לכם ולאורחים הזדמנות להנות מיינות פרימיום מרחבי העולם.
בין אם אתם אנשי יין לבן , יין אדום קל, יין אדום כבד, יין מבעבע צונן, יש לנו התאמה לכולם.

ייעוץ וליווי אישי

בין אם אתם מחפשים בר מתוחכם עם אלכוהול ויין נדיר ומיוחד, או אווירה נינוחה וקז'ואלית עם יינות לכל כיס, נהפוך עולמות בשבילכם וגם נהפוך את החלומות שלכם למציאות.
תשבו עם הצוות שלנו ונתכנן את הכל.

טעם והתאמה

הצוות המנוסה שלנו לא מסתפק במזיגת יין, אלא גם ינחה את האורחים ויתאים להם את היין שהם אוהבים. אורח שירצה בכך, יקבל הסבר על היין, מאין הגיע ומה מייחד אותו.
החשוב ביותר אנחנו נעשה התאמה בין הטעם המיוחד של כל אחד ליין הנכון.

לקוחות ממליצים

אנו גאים בצוות שלנו ושמחים בכל פעם שלקוחות שלנו ממליצים עלינו בחום, על מגוון היינות שאנו מציעים ועל השירות יוצא הדופן שניתן על ידי הצוות שלנו.
לפני שתקבלו החלטה תוכלו לשמוע מלקוחות שלנו מה הם חושבים.

מגיעים לכל אירוע

חתונה, אירוע פרטי או אירוע חברה

הגשנו אלפי בקבוקי יין במאות אירועים. הגשמנו חלומות ושימחנו אנשים. מיתגנו בקבוקים תחת שם החוגגים.
אבל הכי חשוב הדרכנו, הסברנו, סיפרנו על היין מהיכן הגיע, העמקנו את הידע והעשרנו את הטעם של אלפי אנשים.

לקוחות מספרים

התחתנו בחוות רונית. ידענו שבחוות רונית יידעו לספק לנו את האוכל המדויק והחוויה המושלמת, אבל אנחנו מבינים שהקהל הישראלי נחשף בשנים האחרונות ליין איכותי, מיקבים מקומיים ומיקבים ממדינות שונות בעולם. קיבלנו המלצה מחברה והחלטנו לשדרג את החתונה עם בר היין הנייד של דודי, יין וחברים. האורחים יצאו המומים, גם מהשירות וגם מהמגוון המושלם של היינות שקלע בדיוק למנות שהוגשו בחוות רונית

מעדיפים מבלי להזכיר את השם כי אנחנו מתגוררים באחד הישובים הנובורישים בארץ. יש לנו חצר מכובדת ואנחנו אוהבים (מאוד) לארח. תמיד נדאג לשדרג את האירוע הפרטי שלנו עם בר היין של דודי מיין וחברים. השירות נפלא ובכל פעם אנחנו יוצאים עם יין שמתאים אחד לאחד לאורחים של נו. תמיד יידעו להתאים לזאת את הרוזה האהוב עליה ולההוא את היין האדם הקליל והפירותי וכו'. ממליצים בחום רב.

אני מנהלת חווית לקוח ויחד עם מנהלת ה HR בחברה אצלנו, אנחנו מקבלים מההנהלה תקציב מכובד עבור מה שנקרא היום חוויית עובד. אנחנו מקפידים לחגוג בקיץ ולפני ראש השנה בצורה מושקעת יותר מהרגיל ותמיד אדאג להזמין שוב ושוב את יין וחברים לספק לנו את שירותי בר היין שלהם. אנחנו יושבים לפני האירוע ומתכננים לפרטי פרטים איזה יין יוגש, בהתאם למה שלמדנו שהעובדים אוהבים (וגם כמובן בהקשר של מזג האוויר). דודי תמיד ידע לקלוע בול. העובדים מבסוטים ובכל פעם מתלהבים.

קבע איתנו פגישה

ⒸWine & Friends כל הזכויות שמורות